Aquacentrum Pardubice

Popis aquaparku Aquacentrum Pardubice

Aquacentrum Pardubice je plně vybavený areál, který disponuje třemi vnitřními bazény s celoročním provozem, dvěma venkovními s letním provozem a dvěma venkovními tobogány. Otevřeno bylo v červnu roku 2012 po rozsáhlé rekonstrukci. Je nejmodernějším aquaparkem ve východních Čechách. Vnitřní plavecký bazén s tribunou neslouží jen sportovcům na pořádání závodů a tréninky, ale také pro kondiční plavání široké veřejnosti.

Vybavení a atrakce aquaparku

Aquacentrum Pardubice tvoří tři části – vnitřní plavecký bazén s délkou 50 m, wellness centrum a aquapark se skluzavkami, divokou řekou a tobogány, z nichž ten delší má 102 metrů. Součástí vybavení jsou také rekreační bazény, dětský bazén a brouzdaliště pro kojence. Dalšími atrakcemi jsou trojskluzavka a dvojitá prostorná vířivka. Další bazén nabízí horolezeckou stěnu nad vodní hladinou a prostor pro skoky do vody. Součástí aquacentra je také parní kabina.

Služby aquaparku

Aquacentrum Pardubice nabízí prostor pro pořádání sportovního potápění a kurzů plavání. Najdete zde také saunu nebo solárium. Jsou zde poskytovány masérské služby. Sportovní potřeby pro potápění můžete nakoupit v místní prodejně. Ve wellness centru můžete relaxovat ve finské sauně, sněhové komoře či infrakabině. K dispozici je i Kneippova lázeň.  V letním období je v provozu pláž.

Adresa aquaparku

Aquacentrum Pardubice

Jiráskova 2664

53002 Pardubice

Kontakt aquaparku

Tel.: 461101200

E-mail: info@aquapce.cz

Internet: www.aquapce.cz

Mapa aquaparku


Zvětšit mapu