Aquapark Babylon Liberec

Popis Aquaparku Babylon Liberec

Aquapark Babylon Liberec byl pro veřejnost otevřen v roce 1997. Tento krytý tematický vodní ráj s celoročním provozem ve stylu antických lázní je součástí kongresového, hotelového a zábavního komplexu Centrum Babylon Liberec. Ve slunečních letních dnech je otevřena rozlehlá terasa s možností opalování a výhledem na horu Ještěd a město Liberec, které je obklopeno malebnou přírodou Jizerských a Lužických hor.

Vybavení a atrakce aquaparku

Aquapark je vybaven bazény, skluzavkami a čtyřmi tobogány. Pro návštěvníky, kteří chtějí zažít trochu adrenalinu, je připravena divoká řeka, spacebowl a sto metrů síťových prolézaček – tunelů v desetimetrové výšce nad hladinou vody v bazénech s výhledem na toboganovou halu. Pro všechny jsou k dispozici romantické jeskyně, unikátní mořská akvária s mořskou faunou, whirlpooly, vodotrysky a gejzíry, které poslouží k relaxaci.

Služby aquaparku

V aquaparku můžete využít sauny nebo římskou páru, vodní a podvodní masáže, relaxační zóny, rašelinové zábaly a solária. K občerstvení slouží bary. Zabavit se můžete v lunaparku, labyrintu, IQparku nebo nákupním městečku. K dispozici vám bude i Hotel Babylon.

Adresa aquaparku

Centrum Babylon
Nitranská 1
460 12 Liberec

Kontakt aquaparku

Tel.: +420 485 249 406 (pokladna aquaparku)

E-mail: touristservice@centrumbabylon.cz

Internet: www.centrumbabylon.cz/cs/zabava/aquapark

Mapa aquaparku


Zvětšit mapu

Příspěvek byl publikován v rubrice Liberecký kraj a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.