Aquapark Vyškov

Popis Aquaparku Vyškov

Aquapark Vyškov, který byl otevřen v roce 2001, se skládá z vnitřního krytého areálu s celoročním provozem a venkovního letního areálu, jenž je otevřen od června až do začátku září. K vodním hrátkám nabízí aquapark 25 metrů dlouhý a 12,5 metru široký vnitřní plavecký bazén a dva tobogány. Dále je k dispozici divoký kanál a padesátimetrový bazén pod otevřeným nebem.

Vybavení a atrakce aquaparku

Vnitřní areál je vybaven 25metrovým bazénem pro kondiční plavání s přístupem k vířivé vaně a do páry. Hned vedle něj je sekce atrakcí typu chrliče vody, vodní hrad, dětský bazén a brouzdaliště pro malé děti. Kratší tobogán má 40 metrů, delší je dlouhý 90 metrů. Dále je k dispozici divoký kanál.

Ve venkovní části se nachází vyhřívaný bazén s rozměry 50 na 21 metrů. Součástí letního areálu je dále dětské brouzdaliště a koutek s houpačkami. Za pěkného počasí je sekce tobogánů včetně divokého kanálu přičleněna k venkovnímu sektoru.

Služby aquaparku

V aquaparku vám budou k relaxaci sloužit vzduchová masážní lůžka, vířivá vana, pára a finská sauna. V budově aquaparku se nachází solárium, nehtové studio, restaurace, pánské a dámské kadeřnictví. Ze služeb můžete dále využít aquaerobic, výuku plavání a plavání batolat.

Adresa aquaparku

Aquapark Vyškov

Sportovní ulice 752/5

682 01 Vyškov

Kontakt aquaparku

Tel.: 517 348 745

E-mail: bazen@vyskov.cz

Internet: www.antee.cz/bazenvyskov

Mapa aquaparku


Zvětšit mapu